Лiки

Інструкція з використання Антіфлу Дитячий

Простудні захворювання — це, мабуть, найбільш часта проблема, з якою звертаються до лікаря, особливо в дитячому віці. Виникаючі симптоми вкрай неприємні і обмежують повсякденну активність, а значить, повинні бути вчасно усунені. З цією метою застосовують різні препарати, але краще, коли вони знаходяться в одній лікарській формі. До таких належить, наприклад, Антіфлу Кідс. Інформація про нього доступна в інструкції по застосуванню.

ТЕРМІНОВІ НОВИНИ:

Зміст

  • 1 Характеристики
  • 2 Дія
  • 3 Розподіл в організмі
  • 4 Показання
  • 5 Застосування
    • 5.1 Спосіб прийому
    • 5.2 Побічні ефекти
    • 5.3 Передозування
  • 6 Аналоги
  • 7 Обмеження
    • 7.1 Протипоказання
    • 7.2 Взаємодії
  • 8 Особливі вказівки

ЦІКАВІ НОВИНИ

Характеристики

Препарат є комбінованим лікарським засобом. До його складу входить кілька активних інгредієнтів:

  1. Парацетамол.
  2. Кислота аскорбінова.
  3. Хлорфенамін.

Вони знаходяться у вигляді порошку, призначеного для розчинення у воді і прийому всередину. Допоміжними речовинами, необхідними для отримання фармакологічної форми, виступають: кислота лимонна, діоксиди кремнію і титану, цитрат натрію, сахароза, барвник і ароматизатор (малиновий). Медикамент випускається в фольгованих пакетиках.

Дія

ЦЕ ВАЖЛИВО:

Ефекти порошку обумовлені його активними компонентами. За рахунок пригнічення циклооксигенази, парацетамол гальмує синтез простагландинів з арахідонової кислоти в нервовій системі. У свою чергу, це призводить до зниження температури і послаблення больових відчуттів. Але протизапальна активність у парацетамолу низька.

ХОТ НОВИНИ:

Хлорфенамін блокує гістамінові рецептори в тканинах, що запобігає ефекти, пов’язані з цим біологічним речовиною. Зменшується проникність судин, знімаються набряклість і почервоніння слизової оболонки, пропадають свербіж і сльозотеча. Нормалізується носове дихання і поліпшується самопочуття.

Аскорбінова кислота має різнобічним впливом на організм. Вона є антиоксидантом, зміцнює судинну стінку, підвищує імунну резистентність до інфекцій. Крім того, вітамін C стимулює загоєння тканин, бере участь в обмінних процесах, згортання крові, синтезі інших речовин (гормонів, колагену).

НЕЙМОВIРНI НОВИНИ:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Бромгексин розчин: інструкція із застосування

Виходячи з вищесказаного, можна відзначити основні ефекти комбінованого препарату:

  • Жарознижувальний.
  • Анальгетический.
  • Антигістамінний.
  • Общеукрепляющий.

Ліки швидко пригнічує тяжкі симптоми застуди: болі в горлі, нежить, ломоту в тілі, лихоманку і головний біль. Поліпшується загальний стан дитини, підвищується активність. Все це сприяє одужанню.

ГОРЯЧІ НОВИНИ:

Завдяки своїм складом, ліки надає комплексну дію на організм, швидко купируя симптоми простудного захворювання.

Розподіл в організмі

Інструкція з використання Антіфлу Дитячий
Всі інгредієнти препарату добре всмоктуються зі шлунка і кишечника. Парацетамол досягає пікової плазмової концентрації через 60 хвилин після прийому. Аскорбінової кислоти і хлорфенаміном для цього потрібно близько 4 годин. Кожна речовина трансформується в печінці за участю різних механізмів (кон’югація, окислення). Всі компоненти широко розподіляються в тканинах організму. Період напіввиведення парацетамолу в середньому становить 2 години, а у хлорфенаміну варіюється аж до доби. Але у дітей останній розпадається швидше. Екскреція речовин здійснюється нирками.

Показання

Антіфлу Кідс порошок призначений для лікування респіраторної патології у дітей. Показаннями можуть бути будь-які стани, що супроводжуються нежитем, болями в горлі, лихоманкою і симптомами інтоксикації. Найчастіше мова йде про різні ГРВІ та грип.

Застосування

Будь-який лікарський препарат необхідно використовувати лише в тих рамках, які окреслив фахівець. Призначення і рекомендації лікаря повинні завжди виконуватися — так вдасться уникнути багатьох негативних наслідків. А дітям вони аж ніяк не потрібні.

Спосіб прийому

Інструкція з використання Антіфлу Дитячий
Порошок Антіфлу для дітей приймається виключно перорально (всередину). Вміст пакетика попередньо розчиняється в склянці теплої води. Препарат випивають відразу ж після приготування, не залежно від часу, коли був останній прийом їжі. Дітям з 6 до 12 років разова доза становить 2 пакетика, а в віці від 2 до 6 років — всього один. Між вживанням порошку необхідно дотримуватися інтервалу хоча б 4 години. А найвища добова доза відповідає чотирьом разовим. Тривалість терапії визначається лікарем, але не може становити більше 5 діб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Інструкція Гексорал Табс Класик

Побічні ефекти

Зазвичай препарат переноситься добре. Зрідка під час використання порошку відзначалися побічні ефекти, до яких можна віднести наступні:

  • Диспепсические (печія, нудота і блювота, дискомфорт і болі в епігастрії, діарея).
  • Печінкові (підвищення трансаміназ, гепатит).
  • Гематологічні (анемія, гемоліз, агранулоцитоз, утворення метгемоглобіну, тромбоціто- і нейтропенія).
  • Алергічні (кропив’янка та інші висипання, ангіоневротичний набряк , анафілаксія, синдром Лайєлла).
  • Урологічні (конкременти, ниркова колька, нефрит).
  • Нервово-психічні (запаморочення, сонливість, дезорієнтація).

Зазначені стану в основному розвиваються у тих, хто приймає препарат часто, в завищених дозах і тривало.

Побічні явища спостерігаються вкрай рідко, але деякі з них пов’язані з досить серйозною небезпекою для дитини.

Передозування

Інструкція з використання Антіфлу Дитячий
Нехтування рекомендаціями лікаря, самолікування, відсутність контролю за дитиною — все це може стати причиною передозування. Ця ситуація дуже небезпечна, адже може проявлятися серйозними симптомами:

  • Нудотою, блювотою, болями в животі, атонією кишечника.
  • Розширенням зіниць, аритміями.
  • Ниркової і печінковою недостатністю.
  • гноблення нервової системи, енцефалопатією, комою.

Так відбувається через вживання надмірно великої кількості парацетамолу і хлорфенаміну. А передозування аскорбінової кислоти може проявлятися алергічними реакціями. У подібних випадках прийом препарату припиняють і проводять симптоматичну, антидотную і підтримуючу терапію.

Аналоги

Деякі батьки задаються питанням про те, чим можна замінити препарат, призначений лікарем. Для Антіфлу Кідс аналоги нечисленні. Повністю співпаде з ним за складом і лікарській формі Гріппоцітрон Кідс. Він також випускається в порошку з фруктовим ароматом (лимонним і апельсиновим). Ще одне або кілька схожих засіб — це Антигриппин в шипучих таблетках. Але в них доза парацетамолу і хлорфенаміну вище, тому препарат може використовуватися з 3 років.

Обмеження

Проводячи лікування дитини, необхідно особливо уважно ставитися до станів, що обмежує прийом препаратів. Адже безпека терапії повинна бути понад усе. Тому ніякого самолікування не можна допускати. Тільки лікар зможе встановити правильний діагноз і призначити ефективну терапію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Пульмозім (Рulmozyme): інструкція із застосування

Протипоказання

Інструкція з використання Антіфлу Дитячий
У препарату Антіфлу Кідс в інструкції по застосуванню вказані ситуації, коли слід утриматися від прийому протизастудного порошку. До них відносять такі:

  1. Індивідуальна непереносимість будь-якого компонента.
  2. Спадкові ферментопатії (дефіцитглюкозо 6-фосфатдегідрогенази).
  3. Ниркова і печінкова дисфункція (включаючи гипербилирубинемию).
  4. Гематологічні порушення (лейкопенія, схильність до тромбозів).
  5. Ендокринопатії (цукровий діабет).

Крім того , потрібно враховувати віковий аспект застосування препарату. Він заборонений для лікування дітей до 2 років.

Будь-яке протипоказання має стати підставою для відмови від порошку і заміни його ліками з іншим складом.

Взаємодії

Не можна приймати порошок спільно з іншими засобами, що містять парацетамол або інші анальгетики. Одночасний прийом снодійних, транквілізаторів і етанолу підвищує гепато- і нефротоксичність препарату. Разом з ними, а також інгібіторами моноаміноксидази і трициклическим антидепресантами посилюється і гальмівну дію хлорфенаміну на нервову систему. Під впливом парацетамолу може сповільнюватися виведення антибіотиків з організму.

Особливі вказівки

З огляду на ймовірність седативного ефекту, протягом 4 годин після прийому медикаменту дітям не варто займатися заняттями, які вимагають високої концентрації уваги . Якщо на тлі лікування стан дитини не поліпшується, а, навпаки, з’являються нові симптоми, то слід негайно звертатися до лікаря для корекції терапії.

Антіфлу Кідс призначений для лікування дітей з 2-річного віку. Це препарат, який швидко усуває симптоми простудного захворювання і полегшує стан дитини. Але його потрібно приймати тільки за рекомендацією лікаря в складі комплексної терапії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Схожі статті

Сода від застуди та грипу

Andrey

Як використовувати краплі в ніс Інгарон і для чого він застосовується?

Alfonso

Лісовий цикламен: властивості і застосування в медицині

Serega

Шипучий Аспірин З: інструкція

Tanya

Мед і обліпиха: користь і рецепти

Murcia

Як використовувати гірчицю в шкарпетки при застуді і нежиті: корисні поради та протипоказання

Coolio

Інструкція по застосуванню таблеток від кашлю Термопсол: склад і особливості використання

Alfonso

Масло обліпихи: застосування для дітей

Maxim

Електрофорез: домашній прилад

Bobby

Залишити коментар